KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 14609405
nr 1460 9405
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Tuschlavering, Kvinna. Signerad, bladets mått: 24x32, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:29:58
11/4 19:23:00
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim